روزمرگی

میدونی سباستین روزمرگی میتونه خیلی مزخرف باشه یه موقع هایی اما میتونه خیلی عالی باشه این بستگی به خودت داره . روزمرگی اما یه چیز خیلی خوب داره اینکه تکرار میشه اما یه چیز بدم داره اینکه ممکنه بیش از حد تکرار بشه. میدونی نمیدونم چرا حتی دارم سباستین خطابت میکنم تو اصن نیستی که بخوام روت اسم بذارم و صدات کنم ولی خب به هرحال این حرفا تو ذهن من با یه مخاطب سباستین شکل میگیره و من نمیتونم جلوش را بگیرم. روزمره نویسی اما به نظرم خیلی با خود روزمرگی فرق داره میدونی تو میای مینویسی که " اه امروز تریا نگین ایستک لیمو نداشت وهلو خوردم و الان حالم گرفته است" و بعد تموم میشه میره اما اگه نیای بنویسی تا دوروز فقط حالت گرفته است و چون این لیمو نداشتن تریا خیلی خیل مسخره تر از اونی که بخوای برا کسی تو ضیح بدی مجبور میشی در جواب " چته؟" که هی ازت میپرسن بگی " خوبم بابا . حوصله ندارم" بعد هم احتمالا کلی رو منبر میرن که بابا بیخیال و این حرفا که من خودم استاد رو منبر رفتنم. اما وقتی میای اینجا مینویسی هیشکی هم نمیخونه ولی تو به هر حال گفتی .خیلیم خوب.

و حتی خیلی بهتر از اون مثلا بعدا که حوصله ات سر رفت میای این چرت و پرت ها را میخونی کلی شاد میشی و میخندی.

مثلا الان یادم افتاد به پستی که اخر ترم دو نوشتم درمورد مدار1 و دکتر خ .اونموقع باش زیاد حال نمیکردم اما این ترم هم که باش سیگنال داشتم .. به نظرم استادخوبیه . اما یه اخلاق های خاصی هم داره. کلا زیاد از دستش خندیدم این ترم ولی ترم دو بیشتر خوف میکردیم. :))) 

سباستین میدونی ادم یه وقتایی دلش میخواد همین چرت و پرت ها را برای یکی تعریف کنه ولی خب کسی گوش مفت نداره که اینا را بشنوه. 

اره خلاصه این اقای کاف هم که نمیدونم چرا همچین میکنه. برا مسابقه زیرنویس ویدیو ها با ماست ( من و کتایون) و ویدیو ها اپلود شده ولی نمیدونم چرا یکیشو حذف کرد و بدون زیرنویسشو گذاشت :| خب برارد من اشکالی چیزی داشت میگفتی تا اصلاح کنیم. به هرحال حرص خوردن نداره که حالا یه وقتی دیدمش بش میکم .اره بابا .سخت نگیر خوشحال باش. فردا دیج تشکیل نمیشه . فقط دو ساعت ماشین دارم و منطقی به نظر نمیاد که بلند شم برم دانشگاه ( منطق خسته ها اینو میگه:)) ولی خب باید پاشم برم چون مهمه. از طرفی میتونم زودتر برم که از نت دانشگاه هم فیض ببرم دیگه. یه دوروزیه با رادیو گیک اشناش دم . به نظرم تا حدودی قابل قبوله ینی باعث میشه که بیشتر در جریان باشم کلا. مباحثی که میگه خوبه... یه چند روزی هم هست که با رادیو پای اشنا شدم .این به نظرم خیلی بهتره درسته که حال و هواش پایتختیه و بحث خیابون و ایناش که میشه من زیاد درک نمیکنم ولی به نظرم در مورد چیزایی حرف میزنه که تو زندگی منم هست یه چند باری این حس بم دست داد که انگار خود تو جیب سمت راست خودمم و دارم قدم میزنم . خلاصه که به نظرم پادکست گوش دادن خوبه . اما هیچی که چهرازی نمیشه... چهرازی به نظرم خیلی خوب بود. همین دیگه . الان حس گفتن باقی بقای اخر پست های مستر هولدن را دام ولی خب نمیگم دیگه به هرحال ما کپی رایت و اینا حالیمونه . تازه خودم میدونم که وقتی سباستین ادم یه تیکه کلامی داشته باشه و خودش ساخته باشه و خیلی دوسش داشته باشه وقتی یکی دیگه میکه چقد ادم حس بدی بش دست میده